Papatya Film – erotik film izle, erotik filmler, sex filmleri izle Blog Jo ve Laurie neden birbirine ait değilaraya gelmediklerini

Jo ve Laurie neden birbirine ait değilaraya gelmediklerini


HD Papatya Film: Jo ve Laurie neden birbirine ait

değil -Amy aşk üçgeni seni aylarca rahatsız etti. Romanı bitirmiş ve her versiyonunu izlemiş olsanız da, olay örgüsünün bir kısmı değişmiyor: Jo ve Laurie asla birlikte olmuyorlar. 

Hala anlam vermeye çalışıyorsanız, doğru yere geldiniz. İşte Jo’nun hiçbir zaman Laurie için yaratılmamış olmasının ve Amy’nin neden mükemmel bir eşleşme olmasının nedeni:

Jo’nun Laurie için sahip olduğu şey platonikti

Bir şeyi açıklığa kavuşturalım: Jo, Laurie’yi asla sevemezdi çünkü onu sadece bir arkadaş olarak görüyordu. Anlık bağlantı üzerine kurulmuş bir dostluktu ve eğer koşullar doğru ve değerleri uyumlu olsaydı, mükemmel bir aşk hikayesi olabilirdi.

Bununla birlikte, film, hayatlarının geri kalanında bir dostluk olarak kalacak bir dostluk olduğu açıktı – ne daha fazlası, ne daha azı. Birbirlerini çok iyi tanıyorlardı, şakalaşıp sadece kendileri olabiliyorlardı.

Amy söz konusu olduğunda, Laurie’yi denemeden tüm kalbiyle seviyordu. Ayrıca, Amy, Jo’nun ona asla veremeyeceği Laurie’ye çok uygun bir sosyal statüye sahipti.

Jo mektubu sadece yalnızlığından yazdı

Çoğu hayran Jo’nun mektup yüzünden Laurie’ye deliler gibi aşık olduğunu iddia ederdi. Kız kardeşi Beth kızıldan öldükten sonra, Jo’yu bir şeyleri yeniden düşünmeye iten şey keder ve yalnızlıktı. 

Laurie’yi ve sanki onun için hiçbir anlamı yokmuş gibi onu ne kadar çabuk geri çevirdiğini düşündü. Düzeltmek için Jo, Laurie’siz bir hayatı nasıl yaşayacağını bilemeyeceğini ve birinin karısı olmanın hiç de kötü bir fikir olmadığını itiraf eden bir mektup yazdı.

Ancak satır aralarını okursanız, Jo bunu yalnızca yanında kimse olmadan yalnız öleceği korkusuyla yazmıştır. Yalnız olduğunu ve sevilmek istediğini söyleyerek yüreğini ortaya döktüğü o tavan arası sahnesi, yüreğinin acısının bir göstergesiydi. 

Bu nedenle, başka seçeneği olmadığı için Laurie’ye döndü. Bir araya geldiklerini hayal edin – işler iyi gitmeyecek ve birbirlerini sonsuza dek kaybedeceklerdi.

Laurie âşık sarhoştu

Bir tepedeki o evlenme teklif sahnesini hatırlarsanız, Laurie’nin birbirleriyle evlendikleri takdirde geleceğin ne olacağı hakkında hiçbir fikrinin olmadığını gözlemlersiniz. Tek bildiği, Jo’yu hayallerini, bağımsızlığını ve bakış açılarını düşünmeden sevdiğiydi. Kafasında her şey çok basitti ve Jo onunla evlenmeyi kabul ederse sorun çözülebilirdi.

Hayat o kadar basit değil. Ve bazen, insanları birbirine ait kılmak için sevgi asla yeterli değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post