Papatya Film – erotik film izle, erotik filmler, sex filmleri izle Blog İzlenecek en iyi Christopher Nolan filmleriAkıllara durgunluk veren filmler izlemeye

İzlenecek en iyi Christopher Nolan filmleriAkıllara durgunluk veren filmler izlemeye


HD Papatya Filmien iyi Christopher Nolan filmleri

Christopher Nolan henüz yedi yaşındayken, babasının Super 8 kamerasını kullanarak film yapmaya başladı bile. Aksiyon figürleriyle tuvalet ruloları, yumurta kutuları ve kilden hayal gücü ve merakından dünyalar yaratmaya başladı. Yarattığı çocukluk filmleri Star Wars’a , Nolan’ın çalışmalarını büyük ölçüde etkileyen bir film olan(1977) bir övgüydü.

Bugün Christopher Nolan, tüm zamanların en tanınmış film yapımcılarından biridir. 36’dan fazla Oscar adaylığı aldı ve ev sahibi kazandı. Üstelik onu farklı kılan, filmlerinin son derece kafa karıştırıcı olması ve aynı zamanda kafanızı karıştırıp hayrete düşürmesidir. Zamanın inşası, hafızanın kırılganlığı ve deneysel olaylar – Nolan bir fenomendir.

Muhteşem filmografisine başlamanız için işte izlemeniz gereken en iyi Christopher Nolan filmleri:

The Prestige (2006)

Christopher Priest tarafından yazılan romandan uyarlanan The Prestige (2006), Edward döneminde iki büyücünün hikayesi etrafında dönüyor. . Rolleri Hugh Jackman ve Christian Bale oynuyor ve film boyunca kimi destekleyeceğiniz konusunda hiçbir fikriniz yok.

İki sihirbaz, sihirdeki en olası yanılsamayı elde etmek için birbirleriyle yarışırlar: ışınlanma. Ayrıca The Prestige (2006), hayallerin peşinden gitme yolculuğunda, insanın insanlığını kalıcı olarak nasıl lekeleyebileceğine odaklanıyor.

İlk kez bir Nolan filmi izliyorsanız, bu muhtemelen izlenebilecek en iyi filmdir. Burası, tüm filmografisini anlamanıza yardımcı olabilecek, kendisini ve sanatını nasıl gördüğünü ortaya koyduğu yerdir.

Dunkirk (2017)

Dunkirk (2017), muhtemelen Christopher’ın şimdiye kadar yaptığı en iyi tarihi filmdir. İkinci Dünya Savaşı sırasında, Naziler, sağlam askeri taktikleriyle yavaş yavaş Fransa’ya girerken, Müttefik kuvvetler Dunkirk sahillerinde kapana kısılmış ve çaresiz kalır. Bir korku filmi olmasa da, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak ürkütücü bir havası var.

Yenilginin acısına rağmen hayatta kalma ve kahramanlık hakkında iyi yazılmış bir hikaye. Film ayrıca savaşın ne kadar korkunç olduğunu ve sizi hasarlı ve kalıcı olarak kırık bırakabileceğini eleştiriyor. Sadece güçlülerin anlayabileceği bir ideoloji için silahlarınızı tutuyor ve birbirinizi öldürüyorsunuz ve eve canlı gelip gelemeyeceğinizi asla bilemiyorsunuz.

Kara Şövalye (2008)

Kara Şövalye (2008) her zamanki süper kahraman filminiz değil. Pek çok hayran, bunun Christoper Nolan’ın tüm kariyeri boyunca başyapıtı olduğunu iddia eder. Christian Bale ve Heath Ledger tarafından canlandırılan film, süper kahraman türünü bir sonraki seviyeye taşıdı.

Bu filmi diğer dizilerden çok farklı kılan şey, kötü adamın kahramanı gölgede bırakması. Filmin sonunda, bunun yerine Joker’in bakış açılarını benimsiyor ve baştan beri haklı olup olmadığını sorguluyor bulabilirsiniz. Ayrıca bu film, dünyanın gördüğü en iyi Joker versiyonunu doğurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

HD Papatya Film: لماذا تعتبر أفلام الرعب أفضلHD Papatya Film: لماذا تعتبر أفلام الرعب أفضل

بين أفضل الأنواع في العروض والأفلام الرعب. اكتشف جميع مزايا مشاهدة الرعب هنا في HD Papatya Film. السبب الأول الذي يجعلك تحتاج إلى مشاهدة الرعب هو أنها أداة تعليمية رائعة!