Papatya Film – erotik film izle, erotik filmler, sex filmleri izle Blog Frances Ha size yaşam hakkında ne öğretiyor

Frances Ha size yaşam hakkında ne öğretiyor


HD Papatya Film: Frances Ha’nın size hayat hakkında öğrettikleri

Greta Gerwig’in Frances adında sınırda bir evsiz olarak hareket etmesini ve dans etmesini izlemekten daha iyi bir sahne olamaz. New York sokakları dünyanın sonu gibi. Noah Baumbach’ın yönettiği Frances Ha (2012) hayaller, dostluk ve hayatta olmanın ne anlama geldiğinin hikayesidir. 

Ancak, bu sizin tipik hüzünlü filminiz değil! Aslında o kadar tasasız ki film sizi incitmeden çok şey öğretiyor.kucaklayın:Burada Frances Ha öğrenebilirler iyi hayat derslerivardır.

küçük şeyler

Life büyük şeyleri asla Bu, Downtown Manhattan’daki yemyeşil daire ya da kimlik göstermeden bile sizi kulüplere götürebilecek türden bir şöhretle ilgili değil. 

Çoğu zaman hayat, dünyanın senin hakkında ne düşüneceğini umursamadan sokakta dans etmektir. İnternette bulduğunuz sınırlı sayıda Ray-Ban’ları satın alabiliyorsunuz diye satın almakla ilgili. Hayat, en iyi arkadaşınla geçirdiğin Cuma geceleriyle ilgili, tek yapman gereken birbirinize karşı yastık savaşı oynamaktı ve orada bir anlığına dünya iyi hissediyordu.

Frances Ha’nın izleyicilerine öğrettiği şey budur. Hayatınızı dolu dolu yaşamak istiyorsanız, küçük şeyleri nasıl kucaklayacağınızı öğrenmelisiniz. Bazen tek yapmanız gereken, her sabah pencere kenarında cıvıldayan kuşları dinlerken bir fincan kahvenin tadını çıkarmaktır.

Kaçmak çözüm değil

Frances zor zamanlar geçirirken, parası olmadığı halde Paris’e bir uçak bileti aldı. Kredi kartını, bir arkadaşıyla tekrar bir araya gelme umuduyla, neredeyse hiç kimseyi tanımadığı yabancı bir ülkede kalmak için kullandı. Ancak onlarla temasa geçemedi ve Paris gezisi büyük bir zaman kaybı oldu.

Bu, kaçmanın her zaman en iyi seçenek olmadığı anlamına gelir. Hayatınızın bir noktasında, muhtemelen zor bir şey yaşadınız – bir ayrılık, başarısız bir not veya sevdiğiniz birinin ölümü. Bu anlarda tek düşünebildiğin kaçmak ve asla arkana bakmamak. Ancak bazı durumlarda, kederinizle doğrudan yüzleşmeniz gerekir. Onunla uğraşın, halledin ve size en uygun şekilde gitmesine izin verin.

Arkadaşlıkların sürmesi

gerekir Frances Ha’nın büyük ölçüde arkadaşlık kavramı etrafında döndüğünü söylemek yanlış olmaz. Film, Frances ve Sophie’nin ilişkisini ve hayallerinin ve değerlerinin her zaman nasıl aynı hizada olduğunu takip etti. Ama Sophie düğümü attığını açıklayınca, Frances onu hak etmediği bir adama karşı sonsuza kadar kaybetmekten korktuğu için arkadaşlıkları bozuldu.

Ancak, tartışmalara ve duraklamalara rağmen, birbirleriyle çok iyi arkadaş kaldılar. Arkadaşlıklar gelişebilir ve değişebilir, ancak sahip olduğunuz sevgi her zaman orada olacak ve size hayatta olmanın bu demek olduğunu hatırlatacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

HD Papatya Film: فوائد الأفلام ثلاثية الأبعادHD Papatya Film: فوائد الأفلام ثلاثية الأبعاد

ثلاثية الأبعاد تزيد مشاهدة الأفلام ثلاثية الأبعاد من تجربة الأفلام. تعرف على كل مزايا المشاهدة بتقنية 3D عند قراءة هذا المقال في HD Papatya Film. فوائد مشاهدة الأفلام ثلاثية الأبعاد